Zmiany w zamówieniach smyczy od 1 stycznia 2020 roku


Mając na względzie zadowolenie każdej ze stron uczestniczących w procesie zamawiania smyczy reklamowych od 1 stycznia 2020 roku wprowadzamy małe zmiany.

 • ZAMÓWIENIE DOKŁADNEJ ILOŚCI SMYCZY – chcąc zamówić dokładną ilość smyczy będziemy doliczali dopłatę 10% wartości zamówienia, a ewentualne taśmy (taśmy, a nie gotowe smycze) pozostałe z nadwyżki będą dokładane do realizowanego zlecenia.
 • ZAMÓWIENIE SMYCZY Z MOŻLIWĄ NADWYŻKĄ – produkując smycze zawsze jesteśmy zmuszeni wykonać nakład z pewnym naddatkiem. Przez wiele lat nadwyżki lądowały w koszach na śmieci i były stratą dla naszej firmy. Od 1 stycznia ceny cennikowe dotyczą zamówienia taśm z możliwą nadwyżką. Wspomniana nadwyżka stanowi niewielki procent zamówienia i zmniejsza się przy większych zamówieniach.

Poniżej prezentujemy poziomy naddatków:

 • od 100 szt. 
  naddatek może wynieść do 20% czyli maksymalnie 120 szt. 
 • od 200 szt.
  naddatek może wynieść do 15% czyli maksymalnie 230 szt.
 • od 500 szt. 
  naddatek może wynieść do 10% czyli maksymalnie 550 szt.
 • od 1000 szt.
  naddatek może wynieść do 5%

W przypadku wybrania dokładnej ilości lub kiedy ilość naddatku przekroczy dopuszczalny poziom zastrzegamy sobie możliwość dołączenia do wysyłki pozostałych z produkcji taśm (zadrukowane taśmy, a nie gotowe smycze).

Z czego wynikają takie zmiany?
1. Nie chcemy aby naddatki stawały się zalegającym w naszej firmie towarem
2. Nie chcemy wyrzucać produktów z logo firm trzecich do śmieci bo sami również nie chcielibyśmy aby nasze logo tam lądowało.