Zmiany w zamówieniach smyczy od 1 stycznia 2020 roku


(z powodu COVID-19 zasady te będą obowiązywały od 1 sierpnia 2020)

Mając na względzie zadowolenie każdej ze stron uczestniczących w procesie zamawiania smyczy reklamowych od 1 stycznia 2020 roku wprowadzamy małe zmiany.

 • ZAMÓWIENIE DOKŁADNEJ ILOŚCI SMYCZY – chcąc zamówić dokładną ilość smyczy będziemy doliczali dopłatę 10% wartości zamówienia, a ewentualne taśmy (taśmy, a nie gotowe smycze) pozostałe z nadwyżki będą dokładane do realizowanego zlecenia.
 • ZAMÓWIENIE SMYCZY Z MOŻLIWĄ NADWYŻKĄ – produkując smycze zawsze jesteśmy zmuszeni wykonać nakład z pewnym naddatkiem. Przez wiele lat nadwyżki lądowały w koszach na śmieci i były stratą dla naszej firmy. Od 1 stycznia ceny cennikowe dotyczą zamówienia taśm z możliwą nadwyżką. Wspomniana nadwyżka stanowi niewielki procent zamówienia i zmniejsza się przy większych zamówieniach.

Poniżej prezentujemy poziomy naddatków:

 • od 100 szt. 
  naddatek może wynieść do 20% czyli maksymalnie 120 szt. 
 • od 200 szt.
  naddatek może wynieść do 15% czyli maksymalnie 230 szt.
 • od 500 szt. 
  naddatek może wynieść do 10% czyli maksymalnie 550 szt.
 • od 1000 szt.
  naddatek może wynieść do 5%

W przypadku wybrania dokładnej ilości lub kiedy ilość naddatku przekroczy dopuszczalny poziom zastrzegamy sobie możliwość dołączenia do wysyłki pozostałych z produkcji taśm (zadrukowane taśmy, a nie gotowe smycze).

Z czego wynikają takie zmiany?
1. Nie chcemy aby naddatki stawały się zalegającym w naszej firmie towarem
2. Nie chcemy wyrzucać produktów z logo firm trzecich do śmieci bo sami również nie chcielibyśmy aby nasze logo tam lądowało.

Dodatkowo zamieszczam tabelkę. Odnosi się to do smyczy sublimacyjnych. Dla określonych szerokości taśm do maszyny wchodzi inna ilość tasiemek. Jeśli do maszyny wchodzi 13 taśm to wydrukowanie 1mb papieru daje 13 taśm. Chcąc zamówić 14 szt. trzeba wydrukować 26 szt.
Oczywiście nie realizujemy zamówień poniżej 100 szt. ale to tylko wytłumaczenie tabelki.